Hakkımızda

Hakkımızda
2002 yılından beri klima sektöründe hizmet veren firmamız, 2. El klima alan yerler arasında müşteri memnuniyeti ve çalışma prensipleriyle öne çıkmış değerli kuruluşlardan biridir. Firmamız klima sektöründeki hizmetlerine 2002 yılından bu yana aralıksız olarak devam etmekte ve ikinci el klima satmak isteyenler için ideal bir adres olması konumuyla çalışmalarına devam etmektedir.

2. el eşya alımı noktasında bugün sektöründe ön plana çıkan nadide firmalardan biri olarak müşterilerimize güler yüzlü personellerimiz ve üstün hizmet kalitemiz ile yardımcı olmaktayız. Firmamız güven prensibiyle hareket etmekte ve klima satışı için gelen her müşterisiyle özel olarak ilgilenmektedir. Sektöründeki tüm gelişmelere ve yeniliklere ayak uydurarak teknolojik bir alt yapı ile destek sağlayan firmamız, bu bağlamda sektöründe saygınlığını kazanmayı başarmış adreslerden biri olmuştur.

Firmamız İstanbul çevresinde neredeyse tüm noktalara hizmet vererek geniş bir hizmet ağı oluşturmuş ve müşterilerinin klimalarını satabilmeleri için ideal bir konumda yer almıştır. Bugün ikinci el eşya alan yerler arasında sektördeki en iyi adres olan firmamız, bu bağlamda tüm müşterilerine gerçekçi bir fiyat politikası ile yaklaşmakta ve klimalarına memnun kalacakları fiyatlar sunmaktadır.

Teknoloji ile iç içe olması ve sektöründeki yeniliklere uyum sağlamasıyla kendi hizmet kalitesini oluşturan ve oturmuş üstün hizmet kalitesiyle müşterilerine yardımcı olan firmamız, iletişim adresleri ile beraber ulaşabileceğiniz bir hizmet sunmayı amaç edinerek her an ulaşabileceğiniz telefon numaraları ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Firmamız gerekli personel ihtiyacını deneyimli ve uzman kişilerden oluşturmuş ve kurduğu ekip ile bu sektördeki en iyi hizmeti sağlama amacıyla yola çıkmıştır. Firmamız, ikinci el klima satmak isteyenler için tercih edilebilir bir adres ise bunu gerçek fiyat politikasına ve müşterilerine sunduğu üstün hizmetle sağlamıştır. Firmamız İstanbul’un tüm noktalarında hızlı ve ulaşılabilir bir hizmet oluşturmasıyla herkesin klima satabileceği bir adres haline gelmiştir.
Firmamız ikinci el eşya alımı yapan değerli kuruluşlardan biri olarak ikinci el klimalarınızı değerlendirmekte ve klimalarınızı memnun kalacağınız bir fiyat ile satın almaktadır. Firmamızın sektördeki rekabetçi tavrı, kendini sektöründe lider bir konuma taşımış ve herkesin güvenebileceği ideal bir kuruluş olmasını sağlamıştır.

Call Now Button